Description
ONE-ZERO AU – BLACK and CHROME
$247.99
SOG Knives One Zero AU 3 1/10″ Blade Black and Chrome
In stock
CompareONE-ZERO AU – BLACK and CHROME
| UPC | 729857013369 |
|---|---|
| Manufacturer | SOG |
| Manufacturer Part Number | SOG-15-73-01-57 |
| Blade Length | 3.10" |
| Blade Material | CPM S35VN SS |
| Closed Length | 4.70" |
| Edge | Plain |
| Handle Description | Black Sculpted |
| Open Type | Automatic |
| Overall Length | 7.80" |
| Shipping Weight | 0.41 |
| Weight | 0.41 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.