Additional information
| UPC | 030317040475 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 185237 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Description | Aluminum |
| Finish | Flat Dark Earth |
| Height | HIGH |
| Material | ALUMINUM |
| Model | Mark 4 |
| Mount Type | Picatinny Rail |
| Product Type | Ring |
| Scope Tube Diameter | 35mm |
| Shipping Weight | 0.34 |
| Size | 35mm High |
| Subcategory | Rings |
| Tube Diameter | 35mm |
| Weight | .35 |






Reviews
There are no reviews yet.