Additional information
| UPC | 810007880020 |
|---|---|
| Manufacturer | Unity Tactical |
| Manufacturer Part Number | FST-MICF |
| Color | Flat Dark Earth |
| Finish | Anodized |
| Fit | Aimpoint T1/T2 |
| Fits / Used For | Aimpoint Micro T2 |
| Height | 2.26'' |
| Length | 2.2" |
| Material | ALUMINUM |
| Model | FAST |
| Mount Height | 2.26" |
| Mount Type | Rail Clamp/Picatinny Rail/Micro Footprint |
| Pieces | 1 |
| Product Type | Mount |
| Subcategory | Optic Specific Mounts |
| Weight | 0.2 lbs |






Reviews
There are no reviews yet.